Úvod / Strata vlasov

Strata vlasov

Strata vlasov?
Niet času na experimenty!

 

Inovácia - BIOCOMPLEX B11

BIOXSINE bol vytvorený špecificky na ošetrenie dedičnej alebo nárazovej straty vlasov. Pomocou klinicky testovanej aktívnej zložky BIOCOMPLEXU B11 môže byť vypadávanie vlasov vo väčšine prípadov zastavené a je taktiež možná stimulácia rastu nových vlasov.

BIOXSINE nemá žiadne známe vedľajšie účinky a je dostupný i bez lekárskeho predpisu.

Bioxsine produkty

BIOXSINE ponúka správne riešenie za každých okolností, pri jemnej či silnej strate vlasov, pre mužov či ženy. Vždy používajte BIOXSINE sérum spoločne s BIOXSINE šampónom. Pre dlhé vlasy doporučujeme použiť taktiež kondicionér.

 

Klinické štúdie

Viaceré klinické štúdie účinnosti, s mužmi i ženami trpiacimi výraznou stratou vlasov, potvrdili účinnosť BIOXSINE produktov. Testované bolo kombinované použitie séra a šampónu.

Výsledky po 4 mesiacoch:
1) Prílišné vypadávanie vlasov bolo zastavené.

2) Počet vlasov dramaticky vzrástol.

Frekvencia používania

Najlepšie výsledky sú dosiahnuté pri spoločnom používaní BIOXSINE séra a BIOXSINE šampónu. Doporučenie pre používanie séra:
Fáza 1: Intenzívne ošetrenie | Trvanie: približne 7 týždňov | Množstvo: 1 ampulka každý 2. deň | Celkovo: 24 ampuliek (1 balenie)
Fáza 2: Udržiavajúce ošetrenie | Trvanie: 12 týždňov | Množstvo: 2 ampulky týždenne | Celkovo: 24 ampuliek (1 balenie)
Fáza 3: Stabilizujúce ošetrenie | Trvanie: 24 týždňov | Množstvo: 1 ampulka týždenne | Celkovo: 24 ampuliek (1 balenie)

 

Často kladené otázky

Je BIOXSINE naozaj účinný, keďže sa jedná o produkt na bylinnej báze?

Účinnosť BIOXSINE produktov bola klinicky testovaná a potvrdená nezávislými inštitútmi. Bolo dokázané, že flavonoidy a nenasýtené mastné kyseliny obsiahnuté v BIOCOMPLEXE B11 oslabujú aktivitu 5α-reduktázy, zdroja DHT, ktorý poškodzuje vlasové korienky.

Sú produkty vhodné pre obe pohlavia?

Produkty BIOXSINE sú testované na mužoch i ženách, preto môžu byť bezpečne používané oboma pohlaviami na každodennej báze.

Ako používať produkty BIOXSINE?

BIOXSINE sérum by sa malo nechať pôsobiť vo vlasoch aspoň 8 hodínideálne cez noc, aby sa dosiahol najlepší účinok. BIOXSINE šampón sa aktívne vmasíruje do pokožky hlavy po dobu asi 2 minút. Následne sa vlasy dobre opláchnu vodou.

Ako zistím, že BIOXSINE naozaj funguje?

Ozdravujúci efekt nastáva, keď si uvedomíte, že strácate menej vlasov. Vo vedeckej štúdii bol tento efekt pozorovaný po zhruba len 2 mesiacoch. Väčšina používateľov si tiež všimla, že im začínajú rásť nové vlasy. Tieto nové vlasy sú na začiatku jemné a svetlé, avšak uvidíte, že počas ošetrovania sa tieto jemné vlásky zmenia na normálne.

Má BIOXSINE vedľajšie účinky?

Táto otázka bola intenzívne skúmaná. Počas bezpečnostného testu inštitútu dermatest (Münster) nebolo pozorované žiadne podráždenie, či alergické reakcie. Taktiež sa neobjavili iné dermatologicky relevantné reakcie počas celého testovacieho obdobia a to i pri každodennom používaní produktov.